Internship (praksa) - Web Development / Front end razvijalec / Izdelava spletnih strani

Opis delovnega mesta

Upamo si trditi, da je vsak član ekipe Spletnik med najboljšimi na svojem področju. Nihče pa se ni tak že pridružil - odličnost je rezultat trdega dela in podpore izkušenih mentorjev. V Spletniku že nekako slovimo po tem, da znamo v vsakem posamezniku najti njegov potencial in ga maksimalno izkoristiti. Tokrat to možnost ponujamo tudi tebi!

Če se želiš pridružiti ekipi razvijalcev, marketingašev, growth hackerjev, dizajnerjev in ostalih kreativcev ter se z njihovo podporo oblikovati v vrhunskega front-end razvijalca, potem ne zamudi te priložnosti.

Pričetek dela: TAKOJ

Lokacija: Ljubljana

Tvoje naloge bodo:

  • izdelava spletnih strani,

  • urednikovanje spletnih strani (vnos vsebin),

  • urednikovanje spletnih trgovin na Magento platformi (kasneje tudi izdelava)

  • ter nudenje tehnične podpore naročnikom preko elektronske pošte in telefona.

Zahteve

Od tebe pričakujemo:

  • osnovno poznavanje zakonitosti odzivnega dizajna,

  • osnovno poznavanje dela s programom Photoshop,

  • natančnost pri delu,

  • komunikativnost,
  • znanje slovenskega in angleškega jezika
  • samoiniciativnost
  • ter timski duh.